Blogi

Voodipesumaterjal - kuidas leida just endale sobiv?

27.03.2021
Voodipesumaterjal - kuidas leida just endale sobiv?

Voodipesukangaste maailm on üsna värvikirev. Valik on nii lai, et ausaltöeldes teeb silme eest lausa kirjuks.

Millised on erinevate kangaste omadused?

Kuidas valida omale õigest kangast voodipesu?

 

Allpool kirjeldan voodipesukangaid, millisest kangast voodipesud on meie veebipoes saadaval:

100% puuvillasatiin

100% puuvill

100% flanell

100% polüester

 

Puuvillasatiin on kangas, milleni mina jõudsin alles lähiminevikus. Ütlen kohe, puuvillasatiin on minu jaoks senini vaieldamatu lemmik. Puuvillasatiin ei kortsu, materjal on hingav ja see ei aja higistama. Puuvillasatiin on puuvillane kangas, mille kudumisel on kasutatud satiinkudet. Selline kudumisviis annab kangale läiget, mis teeb puuvillasatiinist valmistatud voodipesu eriti luksuslikuks. Kangast on imekerge hooldada, see kuivab kiirelt ja seda on kerge triikida, või siis üldse mitte triikida :) Puuvillasatiinist voodipesu värvid on aja möödudes endiselt värsked ja kangas näeb välja nagu uus.

 

Naturaalne 100% puuvill on loodussõbralik ja kauakestev kangas. Puuvilla värvid on vastupidavad triikimisele ja pesemisele. Kangas ei luitu ja seda on kerge hooldada. Puuvill on alati kindel valik. Sellisest kangast voodipesu on sobilik igasse majapidamisse, ning sobib igale inimesele. Puuvill on nahasõbralik ja hingav materjal, seetõttu sobib suurepäraselt ka allergikutele.

 

100% flanell on puuvillane kangas, mis on kahtlemata kõige soojem voodipesukangas. Kanga tekstuuri on töödeldud nii, et see on mõlemalt poolt justkui väikeste harjakestega kaetud. Seetõttu on flanell ihu vastas eriti pehme. Külmal talveõhtul soojeneb flanell kiiresti sinu ihu vastas ja annab mõnusa ja sooja tunde, et uinumine oleks meeldiv. Flanelli on kerge hooldada. Pesemine masinas ja trummelkuivatus on lubatud. Samuti on kangas vastupidav triikimisele.

 

100% polüester on soodsaim valik turul. Tegemist on tehiskiuga, mis on kerge ja vastupidav. Polüestrit iseloomustab ka hea langus. Polüesterkangad on vastupidavad masinpesule ja triikimisele. Miinuseks on kanga elektriseerumine ja lisaks kipub polüester päikese käes pleekima.

 

Ülalnimetatud kangastest voodipesud on meie veebipoes kõik saadaval. Tooted on kvaliteetsest materjalist ja hea hinnaga.

Uni on miski, mida vajab inimene kogu aeg. Tee oma magamistuppa investeering, mis muudab sinu unekvaliteeti ja tekitab heaolutunde.

 

Just sina oled väärt uut voodipesu!